Як у Чернігові святкували День родини та День Європи?
18.11.2015
25 листопада – 10 грудня проходить міжнародна акція “16 днів проти гендерного насильства”
25.11.2015
Show all

ІІІ Форум ділових та творчих жінок – нові можливості для вас!

Світ сучасного бізнесу неможливо уявити без постійного навчання та розвитку, ефективних комунікацій, співпраці та обміну досвідом з колегами, мотивації персоналу. Ці можливості жінкам-лідерам пропонував ІІІ Форум ділових і творчих жінок Чернігівщини, що відбувся 16 вересня 2015 року з нагоди Дня підприємця.

Організатори: Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і творчих жінок, обласна організація Спілки Жінок України, підприємство “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

У Форумі взяли участь жінки-лідери: керівники підприємств, установ і організацій міста та області, жінки-підприємниці, творчі та креативні жінки, а також представниці BPW Європи, Європейського регіону BPW International (Міжнародної організації ділових і професійних жінок). Вперше у заході взяла участь секретар організації Пінелла Бомаччі.

Учасниці Форуму мали можливість обмінятись досвідом, ідеями та досягненнями. Відбулося спілкування з жінками-лідерами Чернігівської області, м.Києва та представницями BPW Європи. Історії успіху підприємниць, лідерок стали джерелом натхнення для усіх учасниць Форуму.

Формат Форуму передбачав практичні сесії з кращими експертами з фінансів, права, маркетингу, продажів, комунікації, тайм-менеджменту, реклами через соціальні медіа, а також серію надихаючих зустрічей. Під час сесій учасниці отримали корисні та головне практичні навички, що допоможуть розвивати бізнес, шукали шляхи вирішення актуальних питань та мали можливість розширити ділові контакти, отримати індивідуальні консультації. Вперше у Форумі взяли участь лектори та тренери компанії Visotsky Consulting (м.Київ), які надавали індивідуальні консультації учасницям заходу. Майстер-клас «Тайм-менеджмент для жінок-лідерів» провела сертифікований бізнес-тренер, інструктор і консультант бізнес-студії BogushTime Юлія Бойко.

Під час роботи ІІІ Форуму відбулися виставки «Презентую свою справу» та “Творчість членів Ліги”, в рамках яких учасники мали можливість представити свою організацію, фірму, творчі здобутки, продукцію, рекламні матеріали, поділитись досвідом та ідеями розвитку власної справи або творчості.