Посвячення
18.11.2015
ІІІ Форум ділових та творчих жінок – нові можливості для вас!
18.11.2015
Show all

Як у Чернігові святкували День родини та День Європи?

Традиційне святкування Дня Європи в нашому обласному центрі проходило 16-17 травня під гаслом «Жіночий образ Європи». Цікаві експозиції до свята у міському парку культури та відпочинку представляли навчальні заклади Чернігова. 

 

Творчі колективи підготували концерт, а ділові жінки презентували свої підприємства, послуги та рукодільні шедеври на виставці «Що може жінка!». Відбувся показ мод і ряд цікавих майстер-класів.

 

Отже, виставка-ярмарок «Що може жінка!» цього року мала кілька відмінностей. По-перше, він проходив до Міжнародного дня родини (15 травня) і до Дня Європи, а саме – 16 та 17 травня. По-друге, змінилося місце проведення. Жінки презентували свій бізнес і вироби просто неба в Центральному міському парку культури і відпочинку. По-третє, змінився формат ярмарку. Він став ще більш насиченим подіями, яскравим. Родзинкою свята став концерт за участю сімейних творчих колективів. Організатори підготували також сімейні розваги та конкурси, відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті.

 

Виставку-ярмарок «Що може жінка» організовують Чернігівська обласна організації Спілки жінок України та Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових та професійних жінок за підтримки Департаменту економічного розвитку, Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, Чернігівської міської ради. Цей захід передбачений у міській та обласній Програмах підтримки малого та середнього підприємництва на 2015-2016 роки.