Ceмінар “Насильство в сім’і: міфи та рeаліі в Украіні” в ЧНТУ
02.12.2015
1
Творча зустріч з письменницею О. Рог та художником І. Судаком
18.12.2015
Show all

Презентація Ліги на IV Форумі «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»

Проект «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» впроваджується у 2015-2018 рр Програмою Розвиту ООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації.

Представники Чернігівської міської Ліги ділових і професійних жінок – президент Ірина Дорожкіна, віце-президент Олена Пекуровська, член правління Лілія Ібрагімова та менеджер із зв’язків з громадськістю Катерина Тарасенко презентували Лігу на IV Форумі «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».

Мета проекту – сприяння розвитку сектора МСП шляхом розбудови спроможності членських бізнес-об’єднань (БО) в Україні, що в свою чергу сприятиме активнішому, відповідальнішому, професійнішому та орієнтованому на вироблення політики діалогові між державним і приватним секторами.

Форум став гарною платформою для знайомства та обміну досвідом з представниками різноманітних бізнес-об’єднань, отримання нових знань та ідей для впровадження в роботу організації та надихнув на удосконалення роботи нашої Ліги. Крім того ми дуже пишаємось, що мали змогу презентувати нашу організацію на заході такого високого рівня і викликали зацікавленість у організаторів та учасників, оскільки Ліга є унікальною в своєму роді бізнес-асоціацією в Україні.

Участь у цьому Проекті надасть можливість нашій організації співпрацювати і втилити у життя наші амбітні цілі розвитку.

Висловлюємо велику вдячність Андрію Заїці – керівнику проекту ПРООН та Владлену Сисуну — координатору проекту ПРООН за організацію чудового та дуже корисного для нас заходу, за запрошення, за виявлену зацікавленість у діяльності нашої організації та подальшій співпраці.