Дводенний семінар 30-31 серпня
21.09.2016
Вітання та почесні нагороди з нагоди Дня підприємця
21.09.2016
Show all

Дводенний семінар 1-2 вересня

1 та 2 вересня на базі Підприємства “НМЦ” профспілок відбувся семінар “Як рятувати бізнес: всі помилки в управлінні фінансами”,

згідно Програми навчального курсу “Жінка і бізнес”, яка орієнтована на власників малого та середнього бізнесу.

Відкрила зустріч Ірина Дорожкіна – Президент Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок. Вона розкрила мету навчання – оволодіти набором простих і дуже зрозумілих способів управління фінансами в умовах нестабільності, що повинні сприяти збереженню бізнесу та робочих місць.   

Фахова дискусія “Сучасні перепони на шляху розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Що потрібно  змінити” була проведена Володимиром Ковальчуком – юристом Підприємства «НМЦ» профспілок Чернігівської області.

Про стан розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та у м. Чернігові інформували представники управління економічного розвитку міста Чернігівської міськради.

Про комплекс послуг, які надає служба зайнятості роботодавцю розповіла Людмила Нікольська – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського міського центру зайнятості.

Психолог Ірина Глушко провела для учасниць дуже цікавий і корисний міні-тренінг “Ефективні комунікації”.

На другий день обговорювалось  практичне питання – чому занепадає бізнес в умовах кризи? Разом з Володимиром Ковальчуком учасники зробили аналіз фінансових помилок та намагалися відповісти на питання – як перемогти в ціновій конкуренції.

В семінарі прийняв участь Владлен Сисун, координатор проекту ПРООН ”Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств”. Його виступ був направлений на залучення жінок-підприємців до жіночої бізнес-спільноти. Учасниці отримали дуже цінну інформацію, яка безумовно буде сприяти розвитку їх власної справи.

Після цього дводенного семінару жінки, що вже розпочали власну справу, стали краще розуміти, розбиратися і самостійно вирішувати типові проблеми свого бізнесу.

На семінарі були присутні як члени Ліги ділових і професійних жінок, так і її майбутні члени.

 

Приєднуйтесь, щоб разом досягти успіху!