В дуже цікавий, непередбачуваний, напружений і в одночас динамічний період проходять зміни і в діяльності Ліги ділових і професійних жінок
02.09.2016
Дводенний семінар 1-2 вересня
21.09.2016
Show all

Дводенний семінар 30-31 серпня

Напередодні Дня Знань в Навчально-методичному центрі профспілок  відбувся дводенний семінар-тренінг «Жінка і бізнес»,

який був організований Управлінням економічного розвитку Чернігівської міської Ради, ЦОД “НМЦ” профспілок та Лігою ділових і професійних жінок згідно Програми розвитку малого та середнього бізнесу Чернігівської міської ради.

У семінарі прийняли участь жінки різного віку, з вищою освітою та великим досвідом професійної діяльності, які, у зв’язку з экономічною кризою, залишилися без робочих місць та звернулися до Центру зайнятості в пошуках гідної роботи.

Привітала їх  Ірина Дорожкіна  – Президент Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок,  директор Підприємства «Навчально-методичний центр» Федерації профспілок. В своєму виступі вона навела приклади успішних реалізацій бізнес-проектів наших чернігівських жінок-підприємців, в успіх яких не вірилося нікому, але вони довели – якщо є мета та наполегливість, то мрії стають дійсністю!

Дуже цікавим був виступ Володимира Ковальчука – юриста Навчально-методичного центру Федерації профспілок  про мотиви та процедури започаткування власної справи, які існують види підприємницької діяльності, чим відрізняються, яку вибрати  – це тільки частка дуже корисної інформації, яку отримали зацікавлені жінки.

Про комплекс послуг, які надаються у міському центрі зайнятості розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям, Людмила Нікольська.

Не тільки великий досвід та професіоналізм, а також щире бажання допомогти жінкам зробили виступ Людмили не тільки насиченим інформацією,  але і мотиваційним.

З практичним психологом, позаштатним викладачем Підприємства “Навчально-методичний центр” профспілок,  Іриною Глушко, учасниці семінару прийняли участь у тренінгу на тему ефективної комунікації. Обговорювали питання взаємовідносин як у діловій сфері, так і власного характеру.

Серед тем, які були розкриті на семінарі іншими доповідачами – стан розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та м. Чернігові; організація роботи Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова; документування та основи обліку господарської діяльності; оподаткування підприємницької діяльності в Україні; корисні сервіси Інтернет; сучасні медійні технології для просування свого бізнесу та інші.

Більшість жінок – учасниць семінару побачили нові можливості для себе та виявили бажання розпочати власну справу при підтримці Ліги.

Ліга (клуб) ділових і професійних жінок допоможе отримати як кошти на розвиток власної справи у Крідитній спілці на пільгових умовах, так і безкоштовно отримати  консультації юриста «гарячої лінії».

Ліга також буде надавати юридичну, фінансову та правову підтримку, допомогу в отриманні проектів різних міжнародних інститутів по підтримці розвитку жіночого бізнесу, що зробить їх шлях до власної справи більш безпечним та успішним.

        Приєднуйтесь, щоб разом досягти успіху!