Міжнародна конференція “Побудова бізнес-спільноти жінок-підприємниць “Україна – ЄС””
21.09.2016
1
Урочисте зібрання Ліги ділових і професійних жінок України, присвячене Дню підприємця
30.09.2016
Show all

Ліга ділових та професійних жінок Чернігова приймала представників жіночих бізнес-асоціацій з Iспанії та Литви

20160908 101159

9-го вересня  у приміщенні “Навчально методичного центру” профспілок Ліга ділових та професійних жінок

Чернігова приймала представників жіночих бізнес-асоціацій з міст Севіл’я (Iспанія) та Шауляй (Литва) в рамках Міжнародної конференції “Побудова бізнес-спільноти жінок-підприємців “Україна – ЄС””.

Привітала членів делегації Президент Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок Ірина Дорожкіна. Вона розповіла про досвід роботи Ліги та про зміни, які відбулися в її роботі, про проблеми і досягнення.  

На зустрічі виступили Президент Асоціації жінок-підприємців Севільї Ана Лопіс та Голова Спілки жінок-підприємців Шауляю Гражіна Гаруалєне. В спілкуванні прийняли активну участь члени делегацій – Естер Гомез, місто Севіл’я та Інга Меджидовієне, місто Шауляй. Разом з представницями Чернігівської  Ліги ділових і професійних жінок  вони взяли участь в обговоренні питань розвиткужіночих бізнес-об’єднань.  Вони виявилися дуже схожими.

За чаєм та кавою учасниці круглого столу обговорили нагальні питання та провели b2b переговори, які завершилися спільними проектам та налагодженням  зв’язків. Було заплановано декілька спільних заходів, наприклад, таких, як відео та скайп конференції за конкретними напрямами бізнесу, направленими на розширення професійних можливостей кожного члена жіночого об’єднання в ціх країнах.

Обговорення було дуже цікавим та корисним для всіх сторін, виникло багато запитань, учасниці обмінялися досвідом та домовилися про співпрацю.

Після зустрічі члени делегацій відвідали магазин “Макошь” на запрошення його директора та виконавчого директора Ліги жінок Юлії Заїки. В ньому вони не тільки побачили на власні очі, які витвори мистецтва роблять наші майстрині, а  також змогли придбати в ньому різноманітні сувеніри. Для гостей Юлія провела майстер-клас,  на якому жінки зробили ляльку-мотанку – наш український символ жіночої мудрості, родинний оберіг.  Жінки із Іспанії та Литви були у захваті!

 

До ПрАТ “Чернігівська взуттєва фабрика “Берегиня” гостей запросила Голова правління та членькиня Чернігівської  жіночої Ліги, Ніна Бас. Вони відвідали магазин та виробничі цехи, побачили, яке взуття випускає лідер у сегменті дитячого взуття в Україні.

Завершився візит делегацій візитом до ПП “СТВ”, яке очолює директор та членкиня Ліги ділових і професійних жінок Валентина Сукачева.

Домовленністю про спільні проекти та надією на нові зустрічі завершилася ця, безумовно цікава та корисна для всіх сторін конференція ділових жінок України, Іспанії та Литви.

20160908 101159

20160908 120207

20160908 121252

20160908 121311 

20160908 123601