Вітання та почесні нагороди з нагоди Дня підприємця
21.09.2016
Міжнародна конференція “Побудова бізнес-спільноти жінок-підприємниць “Україна – ЄС””
21.09.2016
Show all

Підприємець року 2016

На урочистій церемонії нагородження переможців щорічного регіонального конкурсу

 

Чернігівської ТПП “Підприємець року 2016” були вшановані наші чарівні колежанки –  Юлія Заїка, виконавчий директор Ліги ділових та професійних жінок України та Інна Несмирна, член правління Ліги ділових і професійних жінок України.

 

В номінації «За високий внесок у розвиток жіночого лідерства» кращою стала Юлія Заїка, власниця магазину-студії «Макошь», виконавчий директор Ліги ділових і професійних жінок України. Вони прийняла нагороду із рук Альфредаса Йонаска, члена Європейського економічного і соціального комітету групи роботодавців, генерального директора Шяуляйської ТПП.

 

Інна Несмирна, керівник компанії «ВАРГО ІН», член правління Ліги ділових і професійних жінок України виявилась найкращою серед тих, хто надає рекламні послуги по всій Україні. Вона стала переможецею в номінації «За високі здобутки в розвитку послуг» та отримала нагороду з рук Михайла Непрана, віце-президента торгово-промислової палати України.

 

На такому масштабному заході традиційно визначають найбільш успішних і прогресивних підприємців Чернігівщини і ми дуже пишаємося тим, що чарівна частина людства рівноправно стоїть на сцені разом з чоловіками-бізнесменами та святкують перемогу всупереч кризовим явищам та проблемам, які є сьогодні в нашому суспільстві.

 

На церемонії нагородження були присутні також наш друзі з Литви та Іспанії, які приїхали взяти участь у міжнародній конференції “Побудова бізнес-спільноти жінок-підприємниць “Україна – ЄС””, організаторами якої виступила Чернігівська ТПП.

 

В складних умовах розвивається жіноче підприємництво, але незважаючи на це, наші бізнес-леді  створюють нові робочі місця, наповнюють бюджет та втілюють в життя найсміливіші мрії та проекти.


Вітаємо наших переможниць з цією високою нагородою і бажаємо любові, подальших успіхів та нових досягнень!