Дводенний семінар 1-2 вересня
21.09.2016
Підприємець року 2016
21.09.2016
Show all

Вітання та почесні нагороди з нагоди Дня підприємця

2 вересня, напередодні професійного свята Дня підприємця, в Чернігівській обласній державній адміністрації

вітали підприємців Чернігівщини. Дуже приємно, що серед відзначених нагородами є члени правління  Ліги ділових і професійних жінок.

 

Почесною грамотою Чернігівської обласної ради була нагороджена Пекуровська Олена, Директор ПАТ “Чернігівпобутрадіотехніка”, 1-й віце президент Ліги.

 

Дипломами Чернігівській обласній державній адміністрації нагороджені:

– у галузі оптової та роздрібної торгівлі – Юлія Заїка, власниця магазинів для творчості “Макошь, виконавчий директор Ліги та Валентина Сукачова, директор ПП “СТВ”.

Кращими підприємствами у галузі діяльності у сфері надання побутових послуг визнані Тетяна Капінос, директор мережі ательє “Тетяна” та Тетяна Руденок, директор кадрової агенції “Погода в доме”.

У галузі охорони здоров’я, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку – Лілія Ібрагімова, керівник арт-студії “Колібрі”; у галузі інформації і телекомунікації – Інна Несмирна, директор рекламно-виробничого підприємства “Варго ІН”.

 

Також з нагоди свята відбулася зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенко з  представниками малого і середнього бізнесу Чернігова.

Міський голова побажав підприємцям успіхів, прибутків та впевненості у завтрашньому дні. Почесною грамотою Чернігівської міської ради була нагороджена  Жданова Юлія, директор студії дитячого розвитку та англійської мови “РозУмка”.


Бажаємо нашим чарівним жінкам-підприємцям щастя, краси, великої наснаги та стрімкого розвитку вашого бізнесу!