20160908 101159
Ліга ділових та професійних жінок Чернігова приймала представників жіночих бізнес-асоціацій з Iспанії та Литви
21.09.2016
IMG 2152
VII позачергова конференція обласної організації Спілки жінок України
05.10.2016
Show all

Урочисте зібрання Ліги ділових і професійних жінок України, присвячене Дню підприємця

1

19 вересня у святковому залі “НМЦ”  зібралося ціле сузір’я вродливих, талановитих, працелюбних та цілеспрямованих  жінок-підприємниць, щоб дуже тепло та щиро привітати наших подруг з отриманими нагородами до Дня підприємця!

 Відкрила захід жінка, якій не займати авторитету, рішучості, впевненості в собі, відданості улюбленій справі – Ірина Дорожкіна, Президент Ліги ділових та професійних жінок України.

 “Підприємець – це оптимістична людина, яка завжди вірить в успіх свого бізнесу. Вона активна, освічена, компетентна, винахідлива, ерудована, впевнена в собі, має авторитет та ділову хватку, ініціативна, цілеспрямована, кмітлива, принципова, стійка у поглядах, незалежна і самостійна!

Дозвольте  від імені Ліги ділових та професійних жінок України привітати всіх наших підприємниць,  яким безумовно притаманні всі ці якості”.

 Під аплодисменти та дзвін келихів з шампанським вітали переможець Пекуровська Олена, віце-президент Ліги та Юлія Заїка, виконавчий директор Ліги.

 Переможцями конкурсу на визначення кращих підприємців в області стали: 

Пекуровська Олена – Почесна грамота Чернігівської обласної ради;

Жданова Юлія – Почесна грамота Чернігівської міської Ради;

Заїка Юлія   – Підприємець року, Диплом ОДА;

Несмирна  Інна – Підприємець року, Диплом ОДА;

Ібрагімова Лілія — Диплом ОДА;

Сукачова Валентина –  Диплом ОДА;                                               

Капінос Тетяна – Диплом ОДА;             

Руденок Тетяна – Диплом ОДА.

 

 

Юлія Заіка, виконавчий директор Ліги розповіла про плани діяльності Ліги на найближчі місяці, початок створення бізнес-каталогу Ліги, започаткування дисконтної програми, проведеня бізнес-ланчів для обміну досвідом, семінарів, тренінгів та багато іншого. Також вона інформувала про підготовку до поіздки до Цюріху в жовтні, на якій вони разом з Іриною Дорожкіною, Президентом Ліги ділових та професійних жінок України і Вікторію Філатовою, Головою благодійної організації “АРАТТА”  будуть презентувати Лігу на 15 Європейської конференції Організації ділових жінок  (BPW) у Цюріху.

 

Валентина Грінченко, Виконавчий директор кредитної спілки “Чернігівська проінформувала  зібравшихся про іх можливості в Кредитній Спілці, нагадала про кооперацію, обєднання зусиль  багатьох заради успіху кожного. Зв’язок між Кредитною Спілкою та Лігою дуже тісний. Буде розвиватися Кредитна Спілка – будуть кошти на розвиток Ліги.

 

Комітети Ліги були поповнені новими активними підприємцями. У невимушеній атмосфері відбулася самопрезентація бізнесів жінок. Вони розповіли про себе, про свою власну справу, про дисконти для членкінь Ліги, єкспромтом організували дефіле – показ моделей єлегантного одягу власного виробництва. А також обговорили підготовку та проведення 4 Форуму ділових і професійних жінок, який відбудеться 20 жовтня у Чернігові.

Участниці зібрання дякували організаторам за приємну та корисну для їх діяльності проведену зустріч.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

 

Меняется мир непрерывно, неспешно,

Меняется все – от концепций до слов.

 И тот лишь сумеет остаться успешным,

  Кто сам вместе с миром меняться готов.