Запит інформаціі для бізнес-каталогу Ліги
07.10.2016
702
Екологічна акція у Куликівці
10.10.2016
Show all

Розширене засідання правління Ліги

P1100508

Набирає темп підготовка до IV Форуму ділових і професійних жінок, який відбудеться 20 жовтня у м. Чернігові.

6 жовтня  у приміщенні підприємства НМЦ профспілок відбулося розширене засідання правління Ліги ділових і професійних жінок України. Його відкрила та привітала членів правління Президент Ліги ділових і професійних жінок Ірина Дорожкіна.

Вона оголосила порядок денний засідання та доповіла про стан підготовки проведення IV Форуму ділових і творчих жінок.

 

Виконавчий директор Ліги Юлія Заїка виступила з доповіддю про участь делегації Ліги у XV Європейській конференції ділових жінок BPW, м. Цюрих, Швейцарія. Більш, ніж 900 жінок-делегатів різних країн світу прийняли участь у конференції. Вони поділились досвідом, окреслили проблеми, над якими працюють та домовились про співпрацю.

 

У засіданні правління взяв участь координатор проекту ПРООН “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств” Владлен Сисун. Він наголосив, що цей Форум стане платформою для представників уряду та місцевої влади, міжнародних організацій, торгово-промислових палат та бізнес-асоціацій, жіночих підприємств, а також представників наукового та експертного середовища для представлення та обговорення думок щодо найактуальніших проблем в області жіночого підприємництва та професійного розвитку жінок.  

 

Плідним і корисним було засідання правління, на якому затвердили оновлений план підготовки до IV Форуму ділових та професійних жінок та надихнулись можливостями, які  відкриваються перед жінками-підприємницями у разі стрімкого розвитку та зміцнення Ліги.

Побажаємо нам успіхів!

P1100508 

P1100517

 

P1100534

 

P1100536