702
Екологічна акція у Куликівці
10.10.2016
Page1
Запрошуємо жінок-підприємниць, керівниць приєднатися до участі у ІV Форумі ділових і професійних жінок
12.10.2016
Show all

Засідання оргкомітету по підготовці до ІV Форуму ділових і професійних жінок.

Screenshot 4

Вчора відбулось засідання оргкомітету по підготовці до  ІV Форуму ділових і професійних жінок.

Виконавчий директор Ліги та голова оргкомітету по підготовці до Форуму Юлія Заїка провела засідання, на якому були визначені основні етапи підготовки та відповідальні координатори за напрямками.


 “Форум змінює свій формат, масштаб та набирає статусу всеукраїнського. У заході приймуть участь найкращі фахівці з України та Міжнародні експерти. Бізнес-леді, жінки-керівниці отримають унікальну можливість для спілкування, обміну досвідом та ідеями, налагодження контактів, обговорення спільних проектів.  А ще надихнутись успішними історіями підприємниць з різних регіонів країни. Новинкою форуму стане і дискусійна панель, на якій будуть розглянуті питання прав і можливостей жінок, особливості жіночого бізнесу, виклики, перспективи, досягнення і унікальні можливості. Тому запрошуємо долучатися до обговорень, висловлювати свої думки і пропозиції, бути активними” – зауважила пані Юлія. 


Членам організації надається можливість розповсюдження рекламних матеріалів для просування свого бізнесу. Візитівки та флаєра прохання надати до 17 жовтня до офісу Ліги. 


Запрошуємо жінок-підприємниць, керівниць приєднатися до участі у Форумі. Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням http://bit.ly/ForumBPWU2016 та отримання листа-підтвердження від організаторів.


Screenshot 4

 

 Screenshot 6