Screenshot 11
Припинення регістрацій та веб-трансляція події
19.10.2016
IMG 0098
IV ФОРУМ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК УКРАЇНИ – Ліга 2.0 ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ
24.10.2016
Show all

ВІДБУВСЯ IV ФОРУМ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК УКРАЇНИ

IMG 0092

Ділові, красиві, успішні, радісні та натхненні – жінки Чернігівщини та ще дванадцяти регіонів України 20 жовтня зібралися в Науково-методичному центрі профспілок.

Форум, який до цього три роки поспіль був міським,  нині переріс у загальноукраїнський формат.

Учасників  вітали: Ірина Дорожкіна – Президент Ліги ділових і професійних жінок України, Андрій Заїка – керівник проекту ПРООН в Україні, Наталія Романова – заступник голови Чернігівської ОДА,  Олександр Ломако – перший заступник Чернігівського міського голови, Людмила Нестриляй – координатор із питань комунікацій та гендерного інтегрування Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Надзвичайно насичена програма форуму включала модулі про досвід і перспективи жіночого підприємництва в Україні,   надихаючі історії успіху жінок-підприємниць із різних регіонів, відеоз’єднання зі Словенією,  підписання Коаліційної Угоди про співпрацю  між Лігою та шести провідними  бізнес-об’єднаннями України та ще багато цікавого й корисного.

Переповнена зала, дискусії в залі та в кулуарах, виставки-презентації бізнесів,  нові знайомства, ділові контакти, позитивна енергетика – усе це створило неповторну атмосферу Форуму.

Нагадуємо, що Форум був організований Лігою ділових і професійних жінок України в співпраці з ПРООН та за фінансової підтримки  уряду Швейцарської Конфедерації.

Подивитися відеозапис зустрічі ви можете за посиланням https://youtu.be/AVrAAh0Zsds

Більш детальну інформацію про Форум відслідковуйте в наших наступних публікаціях.

 

IMG 0092

 

 

 

IMG 0123

 

IMG 0154

 

IMG 0130

 

IMG 0162

 

IMG 0169