IMG 0098
IV ФОРУМ ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК УКРАЇНИ – Ліга 2.0 ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ
24.10.2016
IMG 0260
ІСТОРІЇ, ЩО НАДИХАЮТЬ
31.10.2016
Show all

ФОРУМ ЗАКІНЧИВСЯ – РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

IMG 0085

Чергове засідання Правління Ліги ділових та професійних жінок відбулося вчора. Ще не згасли емоції, тому колежанки привітали одна одну з високим рівнем організації та проведення IV Форуму,

який відбувся в Чернігові 20 жовтня і мав статус національного.

Форум додав мотивації, поставив нові завдання та вималював нові напрями роботи для Ліги як ресурсу підтримки жіночого підприємництва.

У найближчих планах – проведення щомісячних бізнес- сніданків із представниками влади, провідними гравцями економічного ринку міста та області. До речі, до участі в них будуть залучатися не лише бізнес-леді, а всі представники малого та середнього бізнесу.

Амбітний задум, який теж вимагає підтримки місцевої влади, – створення бізнес-інкубатора для лобіювання інтересів малого та середнього бізнесу( знов-таки – не тільки жіночого!). Нові ракурси взаємодії з провідними бізнес-асоціаціями України, партнерами по участі в проекті ПРООН, з якими на Форумі підписана Коаліційна угода про співпрацю.

Посилення позицій в Міжнародній жіночій організації BPW.

А також – про послуги, які Ліга буде надавати своїм членам. Про права та обов’язки кожної членкині. Про підготовку проектів та здобуття коштів міжнародних донорів на розвиток свого підприємства. Про це та багато іншого говорили на вчорашній робочій зустрічі.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ, ЩОБ РАЗОМ ДОСЯГТИ УСПІХУ!

IMG 0085

  

IMG 0218

 

IMG 0230

 

IMG 0341

 

IMG 0437

 

IMG 0498

 

IMG 0520

 

IMG 0594