IMG 0085
ФОРУМ ЗАКІНЧИВСЯ – РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!
26.10.2016
IMG 05
ОБ’ЄДНАННЯ ЗАРАДИ УСПІХУ
01.11.2016
Show all

ІСТОРІЇ, ЩО НАДИХАЮТЬ

IMG 0260

 

Неймовірно захоплюючими історіями успіху поділилися з  учасниками IV Форуму ділових та професійних жінок України бізнес-леді з різних регіонів України.

 

Чернігівка Інна Несмирна – засновник та керівник підприємства “Варго Ін”, що спеціалізується на виробництві зовнішніх  рекламних конструкцій.  Красива, стильна, тендітна пані керує чоловічим колективом, здатна допомогти в складних ситуаціях  – навіть залізти на дах, дістати з елегантної дамської сумочки  інструмент і працювати на рівних.

У числі її клієнтів такі гіганти  як мережі магазинів «Фокстрот» та «Єльдорадо», аптек «Фозі Фарм» та «Фітоаптека», автосалонів «АIC» тощо. Найбільш віддалена точка географії – оформлене казино в Африці (Гана).

У кризовому 2015 році її підприємство на 56% наростило обсяги, на 47% збільшило сплату податків, розширило спектр послуг та впровадило нові технології виробництва.  Отримали почесне звання «Лідер галузі – 2015» від Української асоціації візуальної індустрії.  Нагороджені Почесною грамотою Чернігівської міської ради «За високі здобутки в наданні послуг».

У 2016 році нагороджені дипломом Чернігівської облдежадміністрації  «За високі здобутки у сфері інформації та телекомунікації». Пані Інна особисто удостоєна звання «Підприємець року – 2016» за  перемогу в обласному конкурсі за звання кращого суб’єкта підприємницької діяльності,  що проводився Чернігівською Торгово-промисловою палатою.

Юна й тендітна Ніна Радченко представляла Донецьку Торгово-промислову палату. Завдяки гранду ПРООН вона в лютому 2016 року відкрила садовий центр “Олександрівський” поблизу від Святогорська.  

Центр займається вирощуванням квітів та декоративних рослин, ландшафтним дизайном,  доглядом за квітниками та басейнами, консультуванням, продажем ( у тому числі – і через інтернет).

Крім керівника, у колективі працюють лише чоловіки.

Уже напрацьовано широке коло  клієнтів – від місцевих пансіонатів та санаторіїв, що замовляють послуги «під  ключ»,  до стареньких бабусь, які купують одну рослинку.

Пані Ніна має  великі задуми: «Не можна, щоб після закінчення військових дій   залишилася лише зруйнована територія».

Членкиня Міжрегіонального Союзу птахівників та кормовиробників України пані Варвара Рябоконь являється засновником та керівником компанії «Агроімпекс», що знаходиться в селі Борки Зміївського району Харківської області.   Випускниця відомої «Тімірязєвки» усе життя працює за фахом і дуже любить свою справу.

Займається вирощуванням птиці (у тому числі – і племінної), реалізацією м’яса та  виробництвом кормів.

Крім того, у своєму селі вона відкрила перукарню, магазин і швейну майстерню.

 

Ольга Швець із Вінниці, член Спілки підприємців “Стіна”, дизайнер лінії одягу “Вінея-Кідс”.  Очолює Салон весільної моди “Вінея”, на розвиток якого отрмала грант від ЄБРР.

Сьогодні «Вінея» експортує свою продукцію в ОАЕ, Ізраїль, Італію, Литву. Брали участь у показах мод в Гонконгу та інших країнах.

Пані Ольга – єдиний в Україні дизайнер дитячих  святкових суконь.  Девіз її творчості – «Для найкращої».  Саме у вбранні від «Вінея» виступала  юна українка, переможниця конкурсу  “Міні-міс світу”.

 

Сипала  прислів’ями, читала вірші, приспівувала й пританцьовувала на сцені  Олена Щербань із села Опішня, що на Полтавщині.  Етнолог, господиня садиби зеленого туризму “Лялина світлиця”  готує вісім видів борщу,   проводить майстер-класи з виготовлення обрядового печива, ляльок-мотанок та іншого. У себе в садибі проводила Фестиваль борщу й готова допомогти в його організації в будь-якому регіоні України. 

Розвиває школу ведення сільського туризму, залучаючи кошти Європейської спільноти. Є членом Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, заступником  голови громадської організації “Туристичне село Полтавщини”.  Викладає в одному з інститутів  Полтави, працює над докторською дисертацією.

На запитання,  як їй вдається скрізь встигати, весело відповіла: “А я на мітлі!  А ще маю десять помічників –  п’ять на правій руці та п’ять на лівій».

 

Зачарувала учасників форуму й Майя Голумбовська з Києва, керівник компанії «Елма-Консалтинг»,  що з 2007 року на аутсорсингу надає послуги –  від реєстрації бізнесу до юридичного й  бухгалтерськго супроводу.

В її  компанії 35 ретельно підібраних юристів і бухгалтерів, що обслуговують 250 замовників. Компанія розвивається, завдяки залученню грандів ЄБРР на автоматизацію бізнес-процесів.

Пані Майя – член Клубу Ділових Людей.

Подивитися відеозапис зустрічі ви можете за посиланням https://youtu.be/AVrAAh0Zsds 

 

 

IMG 0260

 

IMG 0348

 

IMG 0357


 

IMG 0365

 

IMG 0376

 

IMG 0387

 

IMG 0398