19394166
ПЛАН-ГРАФІК ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ У ГРУДНІ 2016 РОКУ
10.12.2016
7
ЧОГО ХОЧЕ ЖІНКА?
14.12.2016
Show all

МОЗКОВИЙ ШТУРМ ЗА ЧАШКОЮ ЧАЮ

IMG 2253

Саме таким був формат чергового зібрання членів Правління й активістів Ліги ділових та професійних жінок України, що проходило в День волонтера в затишній залі підприємства “НМЦ” профспілок.

 

Обговорювали актуальні питання діяльності організації.

 

Про участь у II конференції «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», що відбулася в рамках V Форуму розвитку громадянського суспільства 30 листопада, доповіла Катерина Свистун, куратор комітету з маркетингу, піару, зовнішніх та внутрішніх комунікацій. Детальніше про захід ми писали тут

 

Неабиякий інтерес до діяльності Ліги виявили інші учасники конференції – таких можливостей, що відкрилися перед нами, не має жодне з жіночих об’єднань країни. Тому, крім великої честі бути учасником проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», це також і велике випробування для організації.

 

Воно вимагає не тільки розуміння кожною членкинею тих важливих процесів, які відбуваються в Лізі, а й узгоджених та скоординованих дій усієї команди.

 

Методичні матеріали для бізнес-об’єднань, які готуються до публікації, презентувала Юлія Заїка, Виконавчий директор Ліги. Це “Проект посібника з адвокаційної діяльності некомерційного лобіювання для бізнес-об’єднань ”, “Проект посібника з грант-менеджменту та розробка внутрішніх політик для бізнес об’єднань ” тощо.

 

Участь у тендерах, підготовка нових проектів, планування діяльності Ліги на 2017 рік, налагодження роботи комітетів та багато інших питань було розглянуто на зустрічі.

 

Завдяки участі Ліги в проекті ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств» уже 14 грудня на навчання в Києво-Могилянську бізнес-школу відбувають наші найактивніші колежанки: Юлія Заїка, Лілія Ібрагімова, Світлана Тонконог, Марія Ющенко та Олена Кравченко. Бажаємо дівчатам успіхів в освоєнні нових знань та чекаємо їх втілення в діяльність нашої громадської організації.

 

9 грудня о 17.30 у міському палаці культури відбудеться міський конкурс “Жінка року 2016”, на який від Ліги номінуются Юлія Жданова – керівник студії дитячого розвитку та іноземних мов “Розумка” та Катерина Мажуга – художник, голова асоціацїї майстринь.

 

Яскравим дійством обіцяє бути презентація двох напрямів бізнесів Татяни Глебової – учбового центру компанії “Вікторі” та салону краси “Естет Студія”, що відбудеться 12 грудня о 16.30 у салоні краси за адресою проспект Перемоги, 43.

 

14 грудня о 19:00 відбудеться безкоштовний вебінар «Гранти 2017: Кому, на що і скільки дають?», на якому всі бажаючі не тільки дізнаються про пріоритети та модні тенденції донорського фінансування, а й отримають від організаторів пакет необхідних документів. Долучайтеся, завчасно пройшовши реєстрацію на сайті вебінару. Більш повна інформація про вебінар тут.

 

Якщо ви ще не в команді активних, цілеспрямованих, успішних жінок – залучайтеся!

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ, ЩОБ РАЗОМ ДОСЯГТИ УСПІХУ!

Запит на вступ у Лігу надсилайте за посиланням http://bit.ly/2fZFPn0

IMG 2253

IMG 2247

 

IMG 2249

 

IMG 2237

 

IMG 2240