IMG 2253
МОЗКОВИЙ ШТУРМ ЗА ЧАШКОЮ ЧАЮ
11.12.2016
2
«ЖІНКА РОКУ- 2016». ПІСЛЯМОВА
15.12.2016
Show all

ЧОГО ХОЧЕ ЖІНКА?

7

Краси, уваги, догляду, подарунків.

Усього в досталь отримали ті, хто завітав 12 грудня на презентацію до Тетяни Глєбової – власниці навчального центру компанії «Виктори» та салону краси «Естет студія», члена Ліги ділових та професійних жінок України. 

Франчайзі міжнародної компанії «Виктори» – чи не єдиний у місті навчальний центр, що здійснює професійну підготовку майстрів сучасного сервісу за п’ятьма напрямами (моделювання та сучасний дизайн нігтів, манікюр, педикюр, нарощування вій, депіляція).

Міжнародні навчальні програми передбачають як навчання «з ноля», так і підвищення кваліфікації для працюючих майстрів, що допомагає їм бути в курсі сучасних трендів, які дуже швидко розвиваються.

Особлива послуга – підготовка до участі в чемпіонатах та конкурсах національного й міжнародного рівня, звідки випускники студії, як правило, приїздять із нагородами .

Викладачі навчального центру щорічно проходять міжнародну атестацію. Дипломи та сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію, уже не поміщаються на стінах аудиторії.

Випускники складають іспити та отримують серифікати міжнародного зразка, 90% із них відразу працевлаштовуються. З 2008 року підготовлено більше 1000 майстрів для салонів Чернігова та інших міст України, близького й далекого зарубіжжя.

«Естет студія» – це перший в Чернігові салон краси, що підтримав програми «Антиспід» та «Антигепатит». Учасники презентації переконалися, що кожен клієнт отримує окремий запакований набір інструментів, який пройшов надійну стерилізацію в спеціальній сухожаровій шафі.

Салон надає широкий спектр сучасних процедур, використовує інструменти й матеріали, що відповідають найвищим стандартам якості та мають усі допуски й ліцензії.

У студії працює дружний колектив молодих креативних спеціалістів, кваліфікація яких підтверджується безліччю дипломів та сертифікатів про навчання й перемоги в конкурсах.

Учасники презентації спробували всі види процедур – від модної зачіски до послуг косметолога!

Це було справжнє свято жіночості, хоч за вікном стояв зимовий сніговий вечір. На всіх чекала лотерея без програшу, дисконтна карта зі знижкою 10%, канапки й передноворічне шампанське. А ще – неповторна атмосфера, що залишиться в спогадах надовго.

Доглянута зовнішність, красиві руки, модна зачіска – це візитка, імідж сучасної ділової жінки.

Щоб його створити й підтримувати – завітайте в салон краси Тетяни Глєбової «Естет студія»!

7

15

16

21

22