“КАК ВЛЮБИТЬ В СЕБЯ КЛИЕНТА?”
22.12.2016
Александрова Вікторія Анатоліївна
13.01.2017
Show all

2016: РІК, ЩО ВСЕ ЗМІНИВ

1

На старті нового року згадаємо шлях, пройдений Лігою  у 2016-му, який став переломним  для неї.

Лютий: підписання Меморандуму про участь Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових  і професійних жінок у проекті ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».  Його учасниками стали ще 6 провідних бізнес-об’єднань країни: Донецька ТПП, ГО «Спілка підприємців «Стіна»,  ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», ГО “Клуб ділових людей»,  ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України» та ГО «Українська асоціація меблевиків».

Квітень–травень: навчання членів Ліги за участю провідних експертів України  з питань фандрейзингу, адвокаційної діяльності, зміцнення організаційної спроможності  тощо.

Червень: підписання Меморандуму про співпрацю з ГО «Спілка підприємців «Стіна».

Серпень: затвердження нової редакції Статуту, Етичного кодексу, зміна назви  та статусу організації на «ГО «Ліга ділових та професійних жінок України», створення Виконавчої дирекції.

Вересень:                  

  • проведення   конференції “Побудова бізнес-спільноти жінок-підприємниць “Україна – ЄС” за участю ділових жінок з Іспанії, Литви та України.  Підписання Меморандуму про співпрацю з Чернігівською ТПП;
  • участь  делегації Ліги – у складі Президента Ірини Дорожкіної, Виконавчого директора Юлії Заїки та директора благодійної організаціїї «Аратта» Вікторії Філатової – у роботі  XV Європейської конференції ділових та професійних жінок (XVBPWEuropeanConferenceinZurich).

Жовтень: проведення IVФоруму ділових  та професійних жінок України.  Підписання Коаліційної угоди про співпрацю між сімома організаціями, учасниками проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств». 

Листопад:

  • підписання Меморандуму  про співпрацю в галузі розвитку сфери культурного підприємництва –  між ГО «Спілка підприємців «Стіна», Донецькою ТПП, ГО «Ліга ділових професійних жінок України», ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» та Асоціацією «ПіК-Арт»; 
  • участь делегації Ліги в роботі V Форуму розвитку громадянсього суспільства. 

Грудень:

  • проведення  ХІ обласної науково-практичної конференції «Жінки Чернігівщини: історія і сучасність”, яка пройшла під гаслом: «Місія сучасної жінки: виклики часу»;
  • початок навчання в Києво-Могилянській  бізнес школі  найактивніших членів Ліги – Юлії Заїки, Лілії Ібрагімової, Олени Кравченко та Марії Ющенко.

А також упродовж року –  нові формати навчання, спілкування, обміну досвідом, взаємної підтримки. 

Усе це та багато іншого стало можливим завдяки участі Ліги в проекті ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».

Проект продовжується – попереду ще два цікавих напружених роки.

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ, ЩОБ РАЗОМ ДОСЯГТИ УСПІХУ!

Запит на вступ до Ліги надсилайте за посиланням  http://bit.ly/2fZFPn0