Високі стандарти бізнесу – безпека та якість для споживача, 24 березня, м. Чернігів
05.03.2018
Бізнес-сніданок травня – смачний ранок із користю! Травень 2018
25.04.2018
Show all

Високі стандарти бізнесу – безпека та якість для споживача, 18 квітня, м. Вінниця

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА: http://bit.ly/advocacy-18042018 (анкету потрібно заповнити до 16 квітня (понеділок) до кінця дня). Будь ласка, реєструйтеся завчасно, оскільки кількість місць обмежена.

Цілі проекту:
– розробка ефективних стандартів ведення бізнесу та надання послуг, які відповідають сучасним умовам і сприйматимуться всіма зацікавленими сторонами: суб’єктами підприємництва, органами влади, професійною спільнотою та споживачами
(тому запрошуємо всіх бажаючих долучатись до процесу створення комфортних правил гри та підвищити якість товарів і послуг, тим самим залучати нових клієнтів і масштабувати бізнес)
– формування нової культури ведення бізнесу та споживання
– позитивний вплив на попит та створення здорового конкурентного середовища
– забезпечення неупередженого та якісного контролю за якістю послуг
– підвищення відповідальності учасників ринку
– детінізація підприємницької діяльності
– протидія наслідкам недбалого та тіньового підприємництва
– створення альтернативи застарілому, неефективному, корупціогенному регулюванню та адміністративному тиску
– зміцнення довіри до українського бізнесу з боку вітчизняних та іноземних патнерів та споживачів.

Всі знають, що хворобу легше попередити, ніж лікувати. Але на практиці мало хто займається профілактикою: ми звикли боротися з наслідками, а не усувати причини. І коли проблема вже невідворотна, беремося поспіхом щось виправляти.

Чи замислювались Ви, якому ризику піддаєтесь відвідуючи кафе та ресторани, про якість продуктів та умови їх приготування?
Чи запитували Ви у майстра салону краси про безпечність елементарної та регулярної процедури манікюру? Чи не несе вона шкоди Вашому здоров’ю?
Віддаючи свою дитину в студії дитячого розвитку та творчості, як часто Ви цікавитесь у експертів, що закладено в навчальні програми – вміння мислити, розуміти, вбачати можливості сучасного світу або..? Чи передбачені умови безпеки і яка фаховість викладачів?

Як власник бізнесу може підвищити якість послуг та розуміння клієнта, а разом з тим і ефективність бізнесу? Як отримати вигоди та вивести свою власну справу на новий якісний рівень?

Про формування стандартів, створення правил, безпеку та якість, вигоди та можливості для бізнесу будемо говорити під час дискусійної панелі “Адвокаційна кампанія зі створення стандартів у бізнесі та впровадження системи саморегулювання”.

Де? місто Вінниця
Коли? 18 квітня 2018 року, з 10:00 до 13:00

Пропонуємо Вам увійти в історію 🙂

Саме зараз ми самі створюємо правила гри. Долучайтесь!

Запрошуємо представників бізнесу, влади, ЗМІ, громадськості.

Захід проводиться ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» у співпраці з проектом Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств”, який впроваджується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

ПАРТНЕРИ:
CIPE Україна, Києво-Могилянська бізнес-школа, Інститут партнерства та сталого розвитку, Спілка перукарів України, Офіс ефективного регулювання (BRDO), Національна платформа МСБ, Вінницька міська рада, ГО “Клуб Ділових Людей”, ГО “Вінницька обласна організація “Спілка підприємців “Стіна”, Донецька Торгово-Промислова Палата

Планується пряма трансляція за посиланням: https://youtu.be/st3fM7gsCkI