Високі стандарти бізнесу – безпека та якість для споживача, 17 травня, м. Львів
10.05.2018
Форум «Жіноче лідерство в STEM у місті Чернігів»
04.06.2018
Show all

Ділова гра: “Обшук на підприємстві”

Обшук на підприємстві!
Обовязкова реєстрація за посиланням – https://goo.gl/forms/imremUnxwTWccfMj2
Кількість учасників – 20.
Поспішайте зареєструватись та отримати корисну і практичну інформацію щодо обшуків та перевірок!

Зустріч проводиться в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекта «Я МАЮ ПРАВО!», який покликаний навчити громадян знати свої права, вміти ними користуватися та захищати у разі порушення.
Метою зустрічі стало те, що останнім часом зростає кількість безпідставних обшуків на підприємствах. Про те, як захисти себе та свій бізнес під час проведення обшуку, які права та обов’язки мають правоохоронні органи, вчиняючи слідчі (розшукові) дії та як це відбувається на практиці будемо говорити 23.05.2018 о 10 годині в приміщенні Культурно-ділового центру “Світогляд”..
Увага! 7 грудня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (під гаслом #МаскиШоуСтоп), покликаний припинити свавілля правоохоронних органів та ліквідувати проведення безпідставних масок-шоу на підприємствах.
Для того, щоб відчути, як насправді відбувається обшук на підприємстві, ми з вами спробуємо відтворити це у формі ділової гри. Сподіваємось, що отримана інформація стане вам у нагоді, якщо до вас раптом завітають з обшуком.