Ділова гра: “Обшук на підприємстві”
19.05.2018
Рішенням Загальних зборів від 05.06.2018 р. сформована нова команда
06.06.2018
Show all

Форум «Жіноче лідерство в STEM у місті Чернігів»

26  2018 г STEM Coalition Ukraine в рамках проекту Технологічний Пакт для жінок в STEM запрошує на Форум «Жіноче лідерство в STEM у місті Чернігів», що проводиться за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнер заходу – ГО “Ліга ділових та професійних жінок України”.

26 червня 2018 г.  з 10:00 по 17:00

Культурно-діловий центр Світогляд” за адресою пр-т. Перемоги, 108-а, 2-й пов., Чернігів

Світогляд”, Коворкінг, конференц-простір, Культурно-діловий центр

Кількість жінок в українських технологічних компаніях становить 23%, а на рівні топ-менеджерів їх ще менше. Більше того, прогнози щодо залучення дівчат з університетів у STEM-компанії невтішні: дівчат не так багато серед студентів, а в професії їх залишається ще менше. Саме тому «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» ініціювала проект «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях», метою якого є консолідація навчальних закладів і компаній задля просування жінок у технологічній сфері.

Вже три регіони України долучились та підписали Пакт, а тепер представників STEM сфери міста Чернігів також з’явилася можливість долучитися до унікального проекту, аналогів якому не існує в Європі. Лідери аграрного, електротехнічного і IT-ринків, технічні університети, наукові установи зможуть довести свою прогресивність і відданість ідеям гендерної рівності.
Форум запрошує молодих дівчат, які мріють працювати в сферах науки і технологій, місцеві STEM-університети і компанії та громадські організації, що працюють в сферах гендерної рівності. В рамках заходу учасники ознайомляться із результатами досліджень вартості жіночого лідерства в STEM-сферах і перешкод, які трапляються на шляху жінки-науковця, жінки-програміста та жінки-математика. Крім того, на Форумі відбудуться надихаючі та мотивуючі виступи успішних жінок в STEM галузях, що не зважаючи на суспільні стереотипи, досягли висот в STEM, на теми присвячені розвитку лідерських навичок, впевненості у власних силах і побудові успішної кар’єри.

Посилання на реєстрацію: https://goo.gl/forms/0x0r1Mxi03YKrU8a2

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Оксани Ізакової, координаторки напряму STEM: stem@csr-ukraine.org

***
ГС «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» – це платформа для об’єднання компаній, навчальних закладів, асоціацій, експертних організацій, муніципалітетів та ЗМІ заради підвищення якості STEM-освіти в Україні. Основними напрямками роботи СТЕМ-КОАЛІЦІЇ є:розвиток технологічної грамотності освітніх закладів; збільшення кількості дівчат та жінок в СТЕМ до 30%; розвиток зв’язків школа-компанії – університет. Детальніше: http://stem-coalition.org.ua/

«Технологічний пакт для розвитку жінок в STEM компаніях» – це унікальний проект, аналогів якому не існує в Європі. Метою проекту є консолідувати зусилля навчальних закладів і компаній для підтримки жінок в технологічній сфері та розкриття їх потенціалу. Детальнише: http://tech4women.info/