Підводимо підсумки трьох років участі Ліги у проекті від ПРООН в Україні
20.11.2018
Відбулися загальні збори ГО “Ліга ділових та професійних жінок України” та бізнес-вечірка
10.02.2019
Show all

Результати заходу Нетворкінг

У Чернігові втретє відбулась масштабна зустріч “Networking Game”.

 

Кожний керівник прагне, щоб бізнес був успішним, а непередбачувані обставини могли вирішуватись швидко і професійно та безболісно. Ця зустріч для тих, хто готовий до співпраці, змін і підвищення ефективності – власної, свого бізнесу, економіки в цілому.

Цільова аудиторія – представники малого та середнього бізнесу, управлінці, підприємці та керівники (100 учасників з різних сфер діяльності, різних регіонів).

Цілі заходу:

 • Отримати/надати нові контакти, знайомства, партнерство, напрацювання клієнтської бази серед учасників
 • Навчити учасників коротко презентувати себе і свій бізнес
 • Дати якісні інструменти комунікації
 • Сформувати середовище довіри
 • Отримати від учасників інформацію про головні перепони розвитку бізнесу і бачення, щодо шляхів їх вирішення
 • Обговорення плану дій, щодо подолання перешкод, можливих проектів і дієвих навчальних програм і форматів співпраці, кординація дій.

Networking Game” – це

🔹100 учасників із найрізноманітніших сфер бізнесу;

🔹100 корисних контактів;

🔹100 сучасних інструментів співпраці;

🔹та 100% вашого успіху.

 

В ході заходу вдалось сформувати середовище довіри, в якому вони відверто презентували себе, познайомились і оцінили потенціал одне-одного. Навіть ті, хто здавалось давно знайомі, знайшли купу нових векторів руху, напрямків діяльності, про які навіть не здогадувались. Це підтвердження того, що ми дуже часто недооцінюємо одне-одного, не знаємо можливостей одне-одного і не використовуємо потенціал одне-одного.

Надзвичайно результативно пройшов мозковий штурм щодо виявлення проблематик бізнесу. Цей компонент заходу ще раз підтвердив, що проблеми на 99% співпадають – незалежно від сфери діяльності і розміру підприємства, регіону.

Серед основних проблем:

 • Складна, нестабільна і нерелевантна законодавча база
 • Проблема с персоналом – відсутність кадрів в цілому, зокрема кваліфікованих професійних кадрів (шалена міграція за кордон, або до Києва).
 • Недостатній рівень управлінських навиків, інструментарію. Керівники частіше за все мають вузьку професійну спеціалівизацію, на певному етапі розвитку компанії цього не достатньо. Це одна з основним причин припинення розвитку компаній мікро, малого підприємництва.
 • Відсутність внутрішніх стандартів і корпоративної культури, чітких і простих правил та норм
 • Нізький рівень кооперації, обєднання зусиль, сприйняття один-одного як конкурентів, а не партнерів
 • Низька комунікативна здатність, закритість бізнесу
 • Значна частка тіньового сегменту бізнесу, не здорова конкуренція
 • Доступ до фінансів

Шляхи вирішення:

В ході заходу окрім озвучених самими ж підприємцями проблем, було сформовано і презентовано робочими групами варіанти вирішення вище зазначин питань, а саме:

 • Створення дієвих центрів підтримки бізнесу «Центрів підвищення стандартів бізнесу та клієнтоорієнтованості». Створені на базі бізнес-обєднань, при взаємодії органів влади, але не на базі владних структур. Центри формують середовище довіри, чітко працюють на забезпечення потреб бізнесу, і за ініціатив бізнесу, для підвищення ефективності і компетенцій, реалізації дієвих проектів і програм.
 • Формування і запуск програми на кшталт міні MBA. На сьогодні ринок переповнений найрізноманітнішими програмами, тренінгами, навчальними блоками. Підприємець не може аналізувати і оцінювати компетентність експертів, ефективність навчання і тим паче відверто і професійно оцінити власну потребу, через брак часу, власну обмежену спеціалізацію за профілем діяльності і низький рівень довіри. Лише комплексний підхід, обширна навчальна програма і робота з управлінцями, керівниками компаній, зміна підходу, філософії ведення бізнесу, ширший підхід, введення внутрішніх стандартів якості, робота над власним продуктом, послугою, як головною конкурентною перевагою можуть дати стійкий дієвий результат, що поступово змінить культуру ведення бізнесу, навчить глобальному мисленню, кооперації, використанню сучасних інсструментів, що змінить бізнес-середовище в цілому. Програма розрахована на дві цільові категорії підприємців – «Стартапи», «Діючий бізнес».
 • Імплементація «Політики рівних можливостей» через ПАРТНЕРСТВО – в сімї, бізнесі, суспільстві. Що сприятиме розкриттю потенціалу, підвищенню ефективності діяльності бізнесу і зніме стереотипне сприйняття «Гендеру», як фіміністичного руху чи протидії. Синергія, Взаємодія, Партнерство. Ми працюємо на успіх одне-одного!