Результати заходу Нетворкінг
21.11.2018
Відбулася зустріч експертних груп в рамках Програми добровільного підвищення професійних стандартів
20.02.2019
Show all

Відбулися загальні збори ГО “Ліга ділових та професійних жінок України” та бізнес-вечірка

8 лютого у Чернігові відбулися загальні збори учасниць ГО “Ліга ділових та професійних жінок України”. Присутність практично стовідсоткова, а рішення – одноголосні, що заслуговує особливої уваги. Варто відмітити і те, що у новому 2019 році ряди Ліги поповнилися новими членкинями з різних регіонів України: Києва, Одеси, Харкова, Вінниці.
Захід був поділений на кілька частин, більш та менш формальних. Перша частина була присвячена питанням звіту керівних органів організації, внесенню змін до Статуту, а також було обрано нових координаторів для шести із семи Комітетів Ліги, а саме:
Комітет з маркетингу та піару, зовнішніх комунікацій – Анастасія Малова-Гердт  (Київ)
Комітет з надання бізнес-послуг, івентів, розвитку підприємницької діяльності – Алла Солодова (Чернігів)
Комітет з адвокаційної діяльності – Анжеліка Кобелєва-Лискова (Чернігів)
Комітет з менторської роботи – Олена Купіна (Харків)
Комітет із проектної діяльності – Надія Карплюк (Вінниця)
Комітет із розвитку молодіжного напрямку – Христина Файчак (Київ)
Після розгляду усіх питань порядку денного, учасниці зборів об’єднались за роботою над плануванням стратегій розвитку Комітетів. Стратегічну сесію модерувала Світлана Гайдайчук. Опісля, кожна група презентувала напрацювання, які підкреслили досить амбіційні та прогресивні погляди на майбутню роботу Ліги.
І як же без свята? А темою бізнес-вечірки була “По любви или за деньги?”. Дуже символічно та провокативно. Справжню любов за гроші не купиш, а фальшива – радості не принесе. Те ж саме і в бізнесі, і в будь-якій іншій справі. Якщо ви ставите перед собою єдину мету – отримати прибуток, ви не будете успішними і щасливими, тому що це стан душі, який досягається лише, коли робиш свою справу з любов’ю: до команди, до клієнта, і до себе самої! Під час вечірки поєднували приємне з корисним – слухали цікавих спікерів, навчались фотографії і танцям, розігрували лотереї з призами від наших учасниць і партнерів, приймали участь у бізнес-грі зі створення ексклюзивного бізнес-продукту.
Новими командами, з новими силами, з грандіозними планами починаємо цей рік! А він обіцяє бути напрочуд продуктивним та стрімким. Далі буде…