На зборах Правління було прийнято ряд важливих рішень
24.02.2019
Програма Менторства. Як це працює
19.07.2019
Show all

Відбулася зустріч робочої групи зі створення стандартів бізнесу в beauty-індустрії

27 лютого у Чернігові відбулася зустріч робочої групи представників beauty-індустрії.

Щоб запобігти ризикам отримання неякісної процедури, представники сфери beauty-індустрія об’єдналися навколо проекту “Адвокаційна кампанія зі створення стандартів бізнесу та запровадження системи саморегулювання”, який розпочався в рамках проекту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні “Зміцнення бізнес-обєднань малих та середніх підприємств”. Також, разом з проектом FORBIZ власники бізнесу в beauty-індустрії протягом 3-х місяців мали можливість працювати з міжнародним експертом Конрадом Дроздовскі над створенням стандартів бізнесу саме в їх сфері.

Представники beauty-індустрії, що входять до робочої групи, обговорювали проект бізнес стандартів – індустрія краси, проект Кодексу етичної поведінки та інші практичні напрацювання, що допоможуть створити конкурентні переваги для власників бізнесу, якісні послуги для споживача та зрозумілі правила гри на ринку.

Якщо Ви представник індустрії краси, власник бізнесу – приєднуйтесь до обговорення в рамках робочої групи, внесіть свої зауваження та пропозиції. Тому що саме зараз ми самостійно створюємо нову реальність, в якій всі сторони будуть у виграші. Долучайтесь!

Якщо Ви вирішили увійти в історію і вже зараз зробити крок в сторону успіху – відправляйте повідомлення координатору платформи (комітету) “Адвокаційна діяльність”Анжеліці Кобелєвій- Лисковій  на електронну адресу bpw.ukraine@gmail.com