Відзнаки наших учасниць владою області з нагоди свята 8 березня
15.03.2020
Ідеальний шторм. VII Форум Ліги.
25.11.2020
Show all

Стандарти якості Вінницької гостинності

Експерти Ліги разом з Вінницькими рестораторами та готельєрами розробили концепт міського стандарту гостинності

29 вересня – 1 жовтня відбувся воркшоп з розробки Вінницького стандарту гостинності. Над концепцією працювали представники сфери HoReCa, а також керівники громадських об’єднань – ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» була запрошена у якості експертів зі створення стандартів бізнесу.

 

Нагадаємо у 2017 році ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» ініціювала проєкт «Адвокаційна кампанія зі створення стандартів бізнесу та впровадження системи саморегулювання в Україні» за підтримки Проєкт UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств». Метою Програми стало формування загальної методології розробки та впровадження стандартів ведення бізнесу, що може бути застосована до будь-якої сфери господарської або професійної діяльності.

 

Протягом трьох днів в селі Буша Ямпільського району власники (-ці) та топ-менеджери (-ки) закладів розміщення та харчування працювали над розробкою Вінницького стандарту гостинності, який сприятиме встановленню високого рівня обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері Вінниці з акцентом на особливій якості локального продукту.

Роботу координувала експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич.

Учасники та учасниці продумали візію та цінності тих, хто дотримується стандарту, а також елементи сервісу й надання послуг відповідно до стандарту: взаємодію надавачів сервісу з клієнтами, особливості управління та корпоративної етики, інформаційну та комунікаційну складову тощо.

Ось що казали учасники заходу

За ці три дні ми проробили глобальну роботу. Розроблений Вінницький стандарт гостинності буде направлений на покращення якості роботи персоналу, вирізнення іміджу та бренду, входження в коло носіїв цінностей, що позитивно впливає на ділову репутацію та маркетинг бізнесу. Наша наступна задача – фіналізувати наші напрацювання і донести їх до інших,– сказала очільниця бізнес-об’єднання ГО «Вінницька асоціація гостинності ХлібСіль» Інна Кривешко.

 

Розробка стандарту необхідна для розвитку туристичної сфери нашого міста, тому що сфера обслуговування зачіпає 60% нашого буденного життя. Те, що ми тут започали – ще один крок для розвитку туризму у Вінниці. Після впровадження цього стандарту в закладах і в готелях варто підключати гідів, туроператорів та інших для формування єдиного позитивного враження про місто, – додав керуючий бару «Карабас» Олександр Маєвський.

Наразі розроблений концепт Вінницького стандарту гостинності буде доопрацьовуватися середовищем, а також експерткою Оксаною Марусич. Після цього стандарт в рекомендаційному характері впроваджуватиметься в закладах сфери гостинності. Тож HoReCa Вінничини на сьогодні є першою, що яка закінчила етап розробки стандарту і впевнено кроку до наступного етапу – представлення стандарту регіональним представникам галузі.

Якщо Ви представник сфери HoReCa, власник бізнесу, приєднуйтесь до кампанії зі створення стандартів бізнесу та впровадження системи саморегулювання – ми поділимося експертним досвідом і допоможемо розпочати шлях до створення стандарту гостинності у вашому регіоні, а це, в свою чергу, допоможе створити конкурентні переваги для власників бізнесу, якісні послуги для споживача та зрозумілі правила гри на ринку.

Долучайтесь! Відправляйте повідомлення на електронну адресу bpw.ukraine@gmail.com у темі листа зазначайте «Стандарти бізнесу».