Ідеальний шторм. VII Форум Ліги.
25.11.2020
Вітаємо всіх З новим Роком!
07.02.2021
Show all

Результати VII Форуму Ліги ділових та професійних жінок України “Ідеальний шторм”

Чим усім запам’ятався VII Форум Ліги ділових та професійних жінок України «Ідеальний шторм: що варто знати та як діяти лідеркам»?

 

Разом зі спікерами ми знайшли відповідь на питання, яке зараз так хвилює бізнес: як же діяти та розвиватись у нестабільному світі ще і в період кризи?

 

Едуард Мальцев, викладач Києво-Могилянської бізнес школи, вважає, що нова реальність підштовхує нас до переосмислення. Вона не диктує нам якою має бути наша реакція, натомість дає стимул, щоб ми знайшли шлях до себе нових. Зараз нам варто заспокоїтись і подумати, у чому власне хаос полягає і що позитивного може бути з нього створено. Головне дивитись уважно і шукати нові рішення для себе.

 

Ірина Рубіс, співзасновниця і тренерка із різноманіття та інклюзивності Biasless, поділилась інформацією про тенденції розвитку бізнесу, де в управлінні є жінки, наголосивши на наступному:

  • Такі бізнеси показують вищий прибуток
  • У них менша плинність персоналу
  • У них краща командна взаємодія
  • У них більша частка ринку
  • Вони мають вищий інноваційний потенціал

 

Олена Сапожкова, бізнес-медіатор Національної асоціації медіаторів України дала поради про те, як побудувати ефективні партнерські команди в нестійких реаліях. Для цього нам необхідно вміти домовитись про партнерство на стратегічному та тактичному рівнях: по-перше, про однакові цінності, а по-друге, про те, як ми будемо будувати наш бізнес: навіщо це нам, які наші ролі, яка мета і місія. Усе це важливо до деталей погодити з партнером. Адже якісні домовленості – це коли немає незакритих питань і сторони однаково все розуміють.

 

Під час другої сесії наші учасниці поділились досвідом подолання бар’єрів у пошуку себе, та тим, як навчитись пристосовуватись до змін, бути гнучкими і швидко реагувати на обставини. Боятись нестабільності – це природньо для нас і нормально, бо саме це відчуття стимулює шукати вихід, рухатись і розвиватись.

Окрім цього, актуально завжди задавати собі питання про те, що потрібно іншим і що ви їм можете дати. Не варто зациклюватись на тому, щоб рахувати збитки, а краще подумати про те, який є запит і реагувати на нього.

 

У завершальній частині Форуму ми мали нагоду послухати Валерія Пекаря та разом з ним проаналізувати теперішню кризу. Треба розуміти негатив і позитив, який вона з собою несе, щоб повернути все на благо собі та іншим. І так, з негативу: криза надовго. Але хороша новина у тому, що будь-яка криза не ламає тренди, а прискорює їх. Тому для прориву нам слід зрозуміти, що є нашим головним активом, а що для нас зайве, на чому ми реально заробляємо, а що пора «різати». Не боятись змін, оскільки кожна криза – це час «почиститися», щоб зосередитися на ключовому і легше рухатись вперед.

 

Підтримувати одне одного, об’єднувати зусилля і рухатись далі.

 

Отож, світ диктує нам нові реальності. Ми прагнемо стабільності, але її не буде. Натомість, ми маємо адаптуватися, щоб отримувати вигоди з хаосу – переходимо до нового на сьогодні стану «антикрихкості» та шукаємо свій баланс!

Цей захід проведено в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств (Етап 2)”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і за підтримки Швейцарії.

Запрошуємо переглянути запис форуму за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmT4CzGY