Вітаємо всіх З новим Роком!
07.02.2021
Закон про сексизм: які штрафи запровадять?
07.02.2021
Show all

Проєкт “Презентація бізнесу”

Друзі, ми започаткували новий проєкт – ПРЕЗЕНТАЦІЯ БІЗНЕСУ.

Кожен із вас, може провести презентацію власної справи для гостей, друзів та мешканців міста. Розповісти чому саме  цим бізнесою ви займаєтесь, прорекламувати свой товар чи послуги.

Перша презентація пройшла на “ура!” із численними продажами товару ТМ PROMIN.

Як розвивати і навіть відкривати бізнес в період змін, кризи і невизначеності не із пліток, а власного управлінського досвіду знає Оксана Сокоцька.
Тож 08 жовтня 2020року у Чернігові відкрив двері новий магазин «PROMIN» – якісний і комфортний одяг для мешканців міста, а 2 лютого колежанки ГО «Ліга ділових та професійних жінок» мали унікальну можливість глибше познайомитись із продукцією і ідеєю власниці 😊.
На питання «Чому саме в цей непростий період?» і «Чому саме такий продукт?» ми отримали відверту відповідь: «Карантин проявив багато нових потреб і можливостей, ми стали менше (враховуючи обмеження) відвідувати кафе та ресторани, більше готувати вдома, гуляти на свіжому повітрі, займатись спортом і підлаштовуватись під нові реалії. Тож, відповідно, змінились і переваги в одязі, необхідним став у більшості зручний, комфортний, простий і якісний трикотажних одяг. Проаналізувавши ринок, відвідавши різні виробництва і оцінивши формати роботи, обрала для себе варіант франшизи «PROMIN». На той момент представництва вже активно працювали у Львові (де власне і знаходиться виробництво), Вінниці і біля 15 магазинів у Києві (переважно торгові центри)».
Тож, успішна підприємиця в котре доводить – проблеми і перепони у нас в голові 😊. Головне розуміти свого клієнта, його потреби і створювати середовище, в якому йому буде комфортно, любити свій продукт і формувати високий стандарт бізнесу, не важливо якого. А ще – обєднуватись, для масштабування, зростання і більшої ефективності, як бізнесу так і особистостей!